ul. Warszawska 31 05-092, Łomianki

Dane telefoniczne

Wizyty NFZ (+48) 500 010 700
Porady płatne (+48) 505 056 862
Rehabilitacja (+48) 509 758 338

Zapraszamy do umawiania wizyt na poradę płatna

Rehabilitacja lecznicza NFZ Łomianki - Masaż leczniczy Łomianki

Nasi lekarze rehabilitacji, ortopedii i traumatologii są specjalistami w zakresie rozpoznawania, leczenia oraz rehabilitacji nieprawidłowości w działaniu i budowie narządu ruchu oraz urazów kostnych, uszkodzeń mięśni, nerwów. Specjalizują się w leczeniu pacjentów z chorobami kręgosłupa, stawów oraz cierpiących na zmiany pourazowe narządu ruchu, zmiany wynikające z innych schorzeń powodujących dysfunkcje narządu ruchu.

Rehabilitacja lecznicza NFZ Łomianki

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Łomianki to placówka medyczna skupiona na świadczeniu usług z szeregu dziedzin medycyny. Oferujemy specjalistyczną pomoc osobom w każdym wieku w ramach kontraktu z NFZ oraz komercyjnie (odpłatnie). Do personelu ośrodka należą lekarze rehabilitacji, specjaliści ortopedii oraz traumatologii z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.

Masaż leczniczy Łomianki

Zakres usług placówki obejmuje m.in. masaż leczniczy Łomianki to miejscowość, w której można doświadczyć zabiegów mających na celu poprawę funkcjonowania organizmu, ze szczególnym uwzględnieniem układu narządów ruchu. Dodatkowe zadanie masażu polega na poprawie samopoczucia chorego, rozluźnienia, odprężenia oraz zniwelowania nadmiernego napięcia mięśni.

Przeprowadzamy masaż leczniczy częściowy dopasowany do potrzeb danego pacjenta. W trakcie spotkania fizjoterapeuta skupia się na masowaniu wybranego obszaru. Przykładowo, mogą być to plecy i kark, kończyny górne lub dolne etc. Jeżeli poszukują Państwo ośrodka, w którym wykonuje się masaż Łomianki to miasto, w którym znajduje się nasza placówka. Wśród technik, którymi się posługujemy, można wymienić masaż leczniczy, klasyczny oraz limfatyczny. Przeprowadzamy też masaż bańką chińską oraz masaż mięśni twarzy. Usługę można zamówić jednorazowo albo skorzystać z opcji pakietu (kilka sesji).

Ortopedia Łomianki

Ważne miejsce w ofercie placówki zajmuje rehabilitacja lecznicza NFZ Łomianki to miejscowość, w której można przejść zabiegi dostosowane indywidualnie do konkretnego przypadku. Nasi specjaliści zajmują się diagnostyką oraz leczeniem schorzeń układu narządów ruchu. Zapewniają wsparcie pacjentom z chorobami ortopedycznymi, a także po urazach kości, stawów, mięśni czy nerwów. W codziennej pracy poświęcają czas rozpoznawaniu, terapii oraz rehabilitacji ludzi ze schorzeniami odnośnych struktur.

Na profesjonalną pomoc w placówce mogą liczyć pacjenci borykający się ze zmianami pourazowymi układu narządów ruchu. Przyjmujemy osoby cierpiące z powodu zmian powstałych w wyniku innych chorób, które wywołują dysfunkcje układu narządów ruchu. W codziennej pracy wykorzystujemy metody, które oferuje współczesna ortopedia. Między innymi, w ramach usług świadczonych komercyjnie przeprowadzamy iniekcje dostawowe z użyciem usieciowanego kwasu hialuronowego. Warto podkreślić, że stosujemy jedną z najnowszych technik bio ortopedii, czyli ostrzykiwanie osoczem bogatopłytkowym (PRP).

Traumatologia Łomianki

Zakres procedur ortopedycznych obejmuje punkcja stawu kolanowego oraz likwidacja torbieli Bakera.

Wykonujemy blokady migrenowe oraz okołokręgosłupowe.

Nasi specjaliści wyróżniają się wysokimi kwalifikacjami w dziedzinie ortopedii, ale obszar ich działań jest znacznie szerszy. Wchodzi do niego również traumatologia. Oznacza to, że leczą nie tylko choroby narządu ruchu, ale również urazy stawów, kości i mięśni. Prowadzą terapię, koncentrując się na schorzeniach tkanek oraz kości. Poza leczeniem chirurgicznym kontuzji, stłuczeń, zwichnięć bądź złamań otaczają opieką medyczną pacjentów z chorobami naczyń krwionośnych lub mięśni. Niejednokrotnie przyjmują ludzi z dolegliwościami obwodowego układu nerwowego.

Leczenie chorób kręgosłupa

Udzielamy poradnictwa w zakresie leczenia po urazach, w chorobach kręgosłupa czy schorzeniach zwyrodnieniowych stawów. Kwalifikujemy pacjentów do procedur rehabilitacyjnych. Oferujemy porady dotyczące nieprawidłowości, błędów oraz wad postawy. Kadra medyczna ośrodka przykłada starań, aby sprawnie przeprowadzić konsultacje, znaleźć przyczynę dolegliwości, a następnie ustalić optymalną ścieżkę leczenia. Cel rehabilitacji leczniczej to uwolnienie pacjentów od samej choroby, a nie jedynie od jej uciążliwych objawów.

Zapewniamy bogatą gamę usług kinezyterapii oraz fizykoterapii. Prowadzimy terapię manualną, gimnastykę leczniczą kręgosłupa oraz stawów obwodowych, a także terapię metodą PNF (Proprioceptive Neuromuscular Facilitation). Dobieramy ćwiczenia indywidualnie do możliwości pacjenta i efektywnego oddziaływania na jednostkę chorobową.

Leczenie zmian pourazowych i dysfunkcji narządu ruchu

Sukcesywnie poszerzamy zakres usług, dzięki czemu pacjenci uzyskują dostęp do nisko inwazyjnych technik zabiegowych. Do naszego wyposażenia dołączają zaawansowane urządzenia takie jak laser wysokoenergetyczny, skuteczny w terapii przeciwbólowej oraz przeciwzapalnej. Sprawdza się w leczeniu bólu kręgosłupa lędźwiowego oraz szyjnego, wykazuje dużą skuteczność przy opracowywaniu punktów spustowych. Terapia z jego użyciem może być prowadzona zarówno u osób w ostrym, jak i przewlekłym stanie chorobowym.

Poza laserem mamy urządzenia do elektroterapii, magnetoterapii, światłolecznictwa oraz ciepłolecznictwa. Dysponujemy aparatem do leczenia ultradźwiękami oraz falą uderzeniową. Ponadto wykorzystujemy standardowe metody rehabilitacji typu kinezyterapia czy masaże. Oferujemy wsparcie w postaci masażu kręgosłupa, kończyn albo twarzy, dodatkowo wykonujemy masaże specjalistyczne. Udzielamy wskazówek przy doborze zaopatrzenia ortopedycznego, prócz tego zajmujemy się instruktażem ćwiczeń.

Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. Cennik publikowany jest tylko i wyłącznie w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie. Zakład zastrzega sobie prawo do zmian powyższych cen.

Podziel się:
Ikona
usługi w ramach kontraktu z

Narodowym Funduszem Zdrowia

Ikona

Rehabilitacja

pakiety usług z zakresu rehabilitacji i fizjoterapii