Podstawowa Opieka Zdrowotna (POZ) Łomianki - Państwowa, podstawowa opieka medyczna NFZ | NZOZ Łomianki

Dane telefoniczne

(+48) 500 010 700
(+48) 505 056 862 (porady płatne)
przychodnia@nzozlomianki.pl
rejestracja@nzozlomianki.pl

Adres

ul. Warszawska 31
05-092, Łomianki

Rejestracja

Podstawowa Opieka Zdrowotna (POZ) Łomianki

Osoby zamieszkałe w Łomiankach, które interesuje Państwowa Opieka Medyczna NFZ, mogą zarejestrować się w przychodni NZOZ Łomianki. Przychodnia świadczy kompleksową, podstawową opiekę zdrowotną. To pierwszy punkt kontaktowy pomiędzy pacjentem a opieką zdrowotną NFZ, który w razie potrzeby może kierować do dalszych, specjalistycznych placówek. Dla osób zainteresowanych rejestracją w przychodni na naszej stronie internetowej znajduje się deklaracja oraz dokumenty, które można wypełnić w domu i przynieść do przychodni. Jest także możliwość wypełnienia tych dokumentów bezpośrednio w przychodni.

Podstawowa opieka medyczna NFZ Łomianki – zakres

Zarejestrowanie się w przychodni NZOZ Łomianki uprawnia do korzystania ze świadczeń lekarzy Podstawowej Opieki Zdrowotnej: rodzinnych oraz pediatrów. Zapewniają oni nie tylko diagnostykę chorób, ale również wnikliwą ocenę stanu zdrowia i fachowe poradnictwo w tym zakresie. Lekarze POZ mogą kierować na leczenie szpitalne, do poradni specjalistycznych, na rehabilitacje lub do sanatoriów. W placówce NFZ Łomianki przeprowadzane są bilanse zdrowia dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Wykonujemy również szczepienia ochronne.

Pielęgniarki Podstawowej Opieki Zdrowotnej

Pielęgniarki pracujące w NZOZ Łomianki pobierają materiały do badań i współdziałają w opiece krótko- i długoterminowej pacjentów. Prowadzą działania edukacyjne i profilaktyczne na temat zdrowia.

Położna Podstawowej Opieki Zdrowotnej

Kobiety w ciąży zarejestrowane w przychodni NZOZ Łomianki mogą skorzystać z opieki położnej. Dotyczy ona nie tylko początkowej opieki nad noworodkiem i mamą, ale również edukacji przedporodowej.

Państwowa opieka medyczna – programy zdrowotne

W NZOZ Łomianki oferujemy pacjentom dogodne terminy wizyt. Podstawowa opieka medyczna dotyczy również licznych profilaktycznych programów zdrowotnych, które nie wymagają skierowania, na przykład profilaktyki chorób układu krążenia, raka szyjki macicy lub gruźlicy.

Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. Cennik publikowany jest tylko i wyłącznie w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie. Zakład zastrzega sobie prawo do zmian powyższych cen.

Podziel się:
Ikona
usługi w ramach kontraktu z

Narodowym Funduszem Zdrowia

Ikona

Pakiety i programy zdrowotne

zindywidualizawane pakiety usług, promocja i profilaktyka zdrowia.